Header

+370 373 955 55

Indaplovės GAGGENAU - Kokybiški įmontuojami virtuvės prietaisai

Visiškai integruota indaplovė 400 series Gaggenau  DF480101
Visiškai integruota indaplovė 400 series Gaggenau DF480101

Kategorija: Indaplovės

Gamintojas: Gaggenau

Daugiau
Visiškai integruota indaplovė 200 series Gaggenau  DF270101
Visiškai integruota indaplovė 200 series Gaggenau DF270101

Kategorija: Indaplovės

Gamintojas: Gaggenau

„Home Connect” programa

Optimali apsauga jautriems stikliniams indams dėl žemo temperatūros džiovinimo su zeolitu, sudėtingas krepšio dizainas ir išmanus vandens minkštiklis 6 programos su vandens jutikliu ir 3 parinktys, tokios kaip „Power“ indams valyti ir džiovinti nuo 57 minučių ir „Intensive“ ypatingai kruopščiam valymui žemame krepšyje, lanksti krepšių sistema su lygiu veikiančiais geležinkeliais visuose lygmenyse, ryškus vidaus apšvietimas,  sistema puikiam įsijungimui į be rankenėlių,  laiko projekcija ant virtuvės grindų, labai tylus.

Valdymas: TFT ekranas, rodo likusį arba baigiamo laiko, druskos ir priemonių papildymo.  Lankstus ciklo trukmės sumažinimas, net veikiant aktyviam ciklui. Džiūvimo asistentas, pasirenkamas durų atidarymas programos pabaigoje. Asmeninė funkcija, skirta saugoti individualius programų derinius. Informacijos klavišas su naudojimo indikatoriais. Laiko atidėjimas iki 24 valandų. Vizualinis ir garsinis programos pabaigos indikatorius. Likusio laiko projekcija ant grindų.

Programos 6 programos: Automatinis 35 °C – 45 °C. Automatinis 45 °C – 65 °C. Automatinis 65 °C – 75 °C. Ekonomiškas 50 °C. Greitas plovimas 45 °C (35 min.). Individualizuotos funkcijos: (numatytasis nustatymas: pirminis skalbimas). 3 parinktys: intensyvumo, .galingumo. apkrovimo.

Daugiau

Sukurkime savą virtuvę kartu

Pasitarkime gyvai mūsų salone Kaune! Profesionalūs dizaino naujovių konsultantai ir buitinės technikos ekspertai atsakys į visus rūpimus klausimus, padės vizualizuoti jūsų idėjas ir atras geriausią sprendimą savai virtuvei. Aptarus individualius jūsų poreikius pateiksime asmeninį pasiūlymą. Rezervuokite laiką nemokamai konsultacijai su dizaineriu.

Paieška

Paspauskite "Enter", kad atliktumėte paiešką

Header

© 2023 TECHNOARKA, Visos teisės saugomos.

Puslapį sukūrė Artix.lt