Header

+370 373 955 55

Gamintojai

Gamintojai

Holistinės virtuvės koncepcija

Inovacija, o ne imitacija. Bora siūlo novatoriškas idėjas, kurios praturtina ir pagerina kasdienį žmonių gyvenimą. Virtuves paverčiame iš funkcionalios vietos į tikrą gyvenamąją erdvę. Per novatoriškus produktus ir paslaugas, kurie supaprastina maisto ruošimą ir skatina sveiką gyvenimo būdą.

Gamintojai
Gamintojai

Gaggenau vertybės, nesikeitusios nuo 1683 m., tai nuolatinis autentiškumo ir bekompromisės kokybės ieškojimas.

Kiekviename mūsų prietaisų gamybos etape meistras savo darbą apžiūri rankomis, ieškodamas trūkumų. Ši nuolatinė kokybės kontrolė saugo išskirtinę reputaciją.

Per daugiau nei 330 nuolatinių pokyčių metų sužinojome, kad išskirtinių gaminių gamyboje yra tik trys konstantos: dizainerio vizija, medžiagų kokybė ir meistro įgūdžiai.

Gamintojai
Gamintojai

Jau daugiau nei 100 metų buvo įrodytas posakis, kad galite pasitikėti „Miele“ ir pasikliauti jos prietaisais. Jie yra vieninteliai šios pramonės šakos gamintojai, išbandę tokias mašinas kaip skalbimo mašinos, džiovyklės, indaplovės ir orkaitės, kad jos būtų naudojamos 20 metų. „Miele“ klientai visame pasaulyje išlieka lojalūs prekės ženklui ir rekomenduoja „Miele“ kitiems.

Gamintojai
Gamintojai

NEFF mano, kad virtuvė yra kiekvienų namų širdis. Vieta pavalgyti, susitikti ir kūrybiškai gaminti maistą. Turėdami platų naujoviškų prietaisų asortimentą, jie nuolat dirba, kad atitiktų kiekvieno gyvenimo būdo poreikius.

Gamintojai
Gamintojai

Mes esame slaptas jūsų virtuvės ingredientas. Tyli mūsų patirties galia yra įtraukta į viską, ką darome. Mūsų gartraukiai ir kaitlentės išsiskiria tyla ir minimalizmu, sukurti tam, kad virtuvės širdyje būtų ramybė.

Novy sutelkia dėmesį į 3 pagrindines vertybes: galią, tylą ir ryšį.

Gamintojai
Gamintojai

De Dietrich puoselėja meilę meistriškumui visuose savo gaminiuose. Daugiau nei 300 metų kurdami Prancūzijoje  tęsia tobulumo siekį, paitelkdami gilų supratimą, išskirtinį kompetencijos lygį ir kruopščius veiksmus. Kiekvienas inžinierius stengiasi užtikrinti, kad kiekvienas modelis puikiai atitiktų seną prekės ženklo reputaciją.

Gamintojai
Gamintojai

Tie, kas vertina aukščiausią kokybę turėtų rinktis „Liebherr“, vadovaudamasi savo patirtimi, jau daugiau nei 60 metų teikia aukščiausios kokybės gaminius. Didelis įvairių prietaisų asortimentas pasižymi intuityviu valdymu, energiniu efektyvumu, klasikiniu dizainu ir daugybe praktinių funkcijų, užtikrinančių maisto šviežumą ir kokybę bei prisidedančių prie sveiko ir šiuolaikinio gyvenimo būdo.

Gamintojai
Gamintojai

Vieno dalyko laikas nekeičia – BOSH ryžto nuolat tobulėti.

Bosh buitiniai prietaisai jau keletai kartų lengvina kasdienybę: būdami nereiklūs pagalbininkai, jie nuolat tenkina pačius didžiausius šeimininkų reikalavimus. Jau apie pusantro šimtmečio jie atlieka nesuskaičiuojamą daugybę varginančių užduočių tokioje pat nesuskaičiuojamoje daugybę namų ūkių – tiesiog tam, kad sutaupytų tau laikoir taip pagerintų mūsų gyvenimo kokybę.

Bosch
Gamintojai

Pabrėžiamas išskirtinumas.

Įmontuojamasis prietaisas turi atitikti visus kriterijus dėl vieno dalyko: jis turi užtikrinti, kad virtuvėje praleistas laikas būtų kuo malonesnis. Tiek gaminant maistą, tiek valant po maisto ruošos. Todėl į Accent liniją pridėjome daugybę naudingų funkcijų ir specialių priedų. Tai užtikrina, kad turėsite viską, ko reikia, jog lengvai pasiektumėte tobulą rezultatą. Bosch Accent linija – pagaminta ypatingoms virtuvėms.

Gamintojai

Sukurkime savą virtuvę kartu

Pasitarkime gyvai mūsų salone Kaune! Profesionalūs dizaino naujovių konsultantai ir buitinės technikos ekspertai atsakys į visus rūpimus klausimus, padės vizualizuoti jūsų idėjas ir atras geriausią sprendimą savai virtuvei. Aptarus individualius jūsų poreikius pateiksime asmeninį pasiūlymą. Rezervuokite laiką nemokamai konsultacijai su dizaineriu.

Paieška

Paspauskite "Enter", kad atliktumėte paiešką

Header

© 2023 TECHNOARKA, Visos teisės saugomos.

Puslapį sukūrė Artix.lt