Header

+370 373 955 55

Juodos spalvos buitinė technika jūsų virtuvei. „BOSCH“ carbon black

Bosch Accent Line Orkaitės

Bosch

Kartu su Home Connect ir dirbtiniu intelektu naujosios orkaitės, tai gaminimas geriausioje kompanijoje.  Kuo labiau ir dažniau namų ūkiai naudoja orkaites su dirbtiniu intelektu, tuo tiksliau orkaitė nuspėja tikslų patiekalo gaminimo pabaigos laiką, o „PerfectBake“ plus arba „PerfectRoast“ plus funkcijos  užtikrina visapusę tūkstančio šefų iš viso pasaulio suteikiamą patirtį. Nesvarbu, kokia buvo tavo diena, „Bosch“ orkaičių asortimentas su karšto oro technologijomis prisitaikys prie bet kokios tavo nuotaikos, o įmontuojamos „Bosch“ orkaitės su integruota mikrobangų krosnele sukurtos maksimalioms gaminimo galimybėms mažesnėse virtuvėse.

Kad projektuodami virtuvę turėtumėte daugiau laisvės ir lankstumo, sukūrėme kaitlentes su integruotu vėdinimo moduliu, kuris ištraukia garus ir kvapus ten, kur jie susidaro. Šios kaitlentės – tai mūsų naujausių technologijų ir garų rinktuvų derinys viename prietaise. Be to, mėgstantiems nuosekliai suprojektuotas kaitlentes, rekomenduojame naująją BoschAccent linijos „FlexInduction“ kaitlentę su apšviestomis kaitvietėmis. 
Vietoj išspausdintų linijų pasirinktą kaitvietę nurodys apšviestos žymės. Naujasis Glass Draft modulis atveria naujų galimybių planuojant virtuvę. 
Vėdinimo modulis įtaisytas tiesiai už kaitlentės, kad garai ir kvapai būtų ištraukti ten, kur jie susidaro. Nenaudojamą modulį galima nuleisti į stalviršį, kad jo beveik nesimatytų. 
Glass Draft dizainas yra tiksliai suderintas pagal mūsų Bosch kaitlenčių dizainą.

Bosch Accent Line kaitlentės

Bosch

Bosch Accent Line Vakuminis stalčius

Bosch

Skirtas sandariam laikymui vakuume, norint išsaugoti natūralias maistines medžiagas ir intensyvų ingredientų skonį. Taip pat tinka ilgalaikiam maisto laikymui, dalijimui į porcijas ir pakartotiniam uždarymui.

Grūdinto stiklo kaitinimo plokštė įkaitina lėkštes, palaiko maistą šiltą ir netgi ruošia maistą žemoje temperatūroje – taip pat puikiai tinka naudoti norint atitirpinti, ištirpinti šokoladą ar džiovinti vaisius.

Bosch Accent Line Pašildymo stalčius

Bosch

Bosch Accent Line Kavos aparatas

Bosch

Bosch Accent linijos baristos technologija: espresas, kapučinas, pienas su espresu ir kt. vos vieno mygtuko paspaudimu – atsiskleidžia sodrus aromatas ir susidaro tobula puta.

Sieninius garų rinktuvus iš Bosch Accent linijos tinka naudoti uždarose virtuvėse. Naudokite jį kaip atskirą gaminį arba įmontuotą. Kai virtuvės blokas nėra įrengtas tiesiai prie sienos, erdvinis garų rinktuvas yra montuojamas ties lubomis – virš maisto gaminimo salos. Atsižvelgiant į modelį lubose montuojami garų rinktuvai įrengiami virtuvės lubose arba tvirtinami prie jų. Garų rinktuvą galima lengvai valdyti nuotolinio valdymo pulteliu. Visi Bosch Accent linijos įmontuojamieji vėdinimo prietaisai bus integruoti į virtuvės spintelę, taigi garų rinktuvas bus paslėptas spintelėje.

Bosch Accent Line Gartraukiai

Bosch

Bosch Accent Line Šaldytuvai

Bosch

Bosch vėsinimo gaminiai
Nesvarbu, kuris Bosch šaldytuvas patiks labiausiai: Bosch visada pasiūlo tinkamą jūsų poreikį.

Nesvarbu, kuri Bosch indaplovė patiks labiausiai: Bosch visada pasiūlo tinkamą jūsų poreikius atitinkantį variantą.  Su „Perfect Dry“ funkcija indus, pvz., lėkštes, puodus, stiklines ir netgi plastikinius indus, iš indaplovės išimsite nuostabiai švarius ir tobulai sausus. „OpenAssist“ funkcija galima nenaudojant rankenos, o su „Easy Slide“ funkcija lengvai ištraukite bet kokiame aukštyje įrengtus stalčius su rutulinius guolius turinčiais ratukais – net kai jie visiškai prikrauti.

Bosch Accent Line Indaplovės

Bosch

Visada po ranka

susisiekite su mumis

Kontaktai

mus rasite

Kontaktai

DARBO LAIKAS

Kontaktai

PROJEKTŲ VADOVAS

RIMAS VAIČIULIS:
+370 646 123 47

Kontaktai

BALDŲ DIZAINERIS

Paieška

Paspauskite "Enter", kad atliktumėte paiešką

Header

© 2023 TECHNOARKA, Visos teisės saugomos.

Puslapį sukūrė Artix.lt