Header

+370 373 955 55

NEFF - Kokybiški įmontuojami virtuvės prietaisai

NEFF Integruojamos indaplovės

Pagrindinis

Neff siūlo integruojamas indaploves į kurias indus galite sudėti pagal poreikį, nes dėtuves galima lankstyti kaip norite, jos nurodo, kada indai plaunami, o džiovinimo etape durys atsidaro automatiškai.  A energijos klasės indaplovės su pažangia didelio efektyvumo energijos taupymo sistema, kad nereikėtų daryti kompromisų siekiant puikių rezultatų. Tobulai tinka jūsų virtuvėje – Atraskite tobulą indaplovę su NEFF.

NEFF  „Flex  design“  šildymo arba vakuuminiai stalčiai  jūsų virtuvei su visais privalumais. Keičiami dizaino elementai, kurių spalvą galima rinktis pagal jūsų pasirinktos įmontuojamos orkaitės spalvą ar kitų prietaisų. NEFF šildymo stalčiaus pagalba maistas bus tinkamos temperatūros, kol ateis laikas jį dėti ant stalo, o lėto gaminimo programa – idealus variantas paruošti mėsos gaminiams. „Sous- vide“ vakuuminės kameros sistema specialiai pritaikyta vakuumo metodu ruošiamiems gaminimo receptams arba maisto sandarinimui vakuumo pagalba. Tegu kūrybiškumas pasklinda kiekviename jūsų virtuvės kampelyje.

NEFF Įmontuojami šildymo, bei vakuuminiai stalčiai

Pagrindinis

NEFF Indukcinės kaitlentės, indukcinės kaitlentės su integruotu gartraukiu bei įleidžiamos kaitlentės

Pagrindinis

Neff siūlo indukcines kaitlentes, indukcines kaitlentes su integruotu gartraukiu  bei įleidžiamas kaitlentes su pažiangomis funkcijomis. NEFF indukcinės kaitlentės jūsų virtuvei su visais privalumais . Tobulai tinka jūsų virtuvėje – Atraskite tobulą kepimo patirtį su NEFF.

Neff siūlo įmontuojamus vyno šaldytuvus. Apačioje montuojamas vyno šaldytuvas su bambukinėmis lentynomis ir viena temperatūros zona, kurioje galima nustatyti jūsų gėrimams idealias sąlygas, esant poreikiui galima 1 lentyna su teleskopiniais bėgeliais ir dviem skirtingom temperatūros zonom.

Tobulai tinka jūsų virtuvėje – Atraskite tobulą vyno šaldytuvą su NEFF.

NEFF Įmontuojami vyno šaldytuvai

Neff

NEFF laisvai statomi šaldytuvai-šaldikliai, bei įmontuojami šaldytuvai-šaldikliai

Neff

Neff siūlo įmontuojamus ir laisvai statomus šaldytuvus. Įmontuojamas šaldytuvas-šaldiklis su „LowFrost“ funkcija ir maloniu LED vidaus apšvietimu išlaiko maisto produktus šviežius iki 2 kartų ilgiau, negu standartiniai šaldytuvai-šaldikliai. Ypač platus laisvai statomas „CoolCreative“ šaldytuvas su šaldikliu turi magnetines stiklines duris, ant kurių galima rašyti, o „NoFrost“ sistema leidžia išlaikyti maisto produktus šviežius iki dviejų kartų ilgiau, bei užtikrina geriausias maisto laikymo sąlygas. Atraskite tobulą šaldytuvą-šaldiklį su NEFF.

Neff siūlo įmontuojamas orkaites su pažangiomis funkcijomis, suteikiančiomis ypatingą virtuvės patirtį. „Multipoint Meatprobe“ mėsos zondas su prognozavimo funkcija ir „Home Connect“ valdymu, ar  „Steam Boost“ funkciją, leidžiančią greitai papildyti orkaitę garais. „Flex Design“ suteikia galimybę keisti apdailos elementus ir suderinti orkaitę su virtuvės stiliaus spalvomis. „Slide & Hide“® patentuota sistema leidžia lengvai paslėpti dureles po orkaite, kad neapsitaškytų stiklas,  o švelnus jų atidarymas apsaugo nuo triukšmo. „Favourites“ išsaugo Jūsų dažniausiai naudojamus kaitinimo rėžimus. Su „Automatic Meal Settings“ programėle kaitinimo būdą ir kepimo trukmę nusistatysite iš anksto, o per „Home Connect“ programėlę – valdysite savo orkaitę iš bet kurios vietos, net nebunant namuose, o kur dar  „Oven Assistant“ funkcija, leidžianti valdyti orkaitę balsu.

NEFF Įmontuojamos Orkaitės

Neff

NEFF ištraukiamieji gartraukiai, integruojami gartraukiai, bei prie sienos montuojami gartraukiai

Neff

Neff siūlo nepastebimą iškirtinio dizaino integruojamus gartraukius, kurie puikiai įsiakomponuoja ir suteikia visiems taip reikalingos papildomos laikymo vietos virtuvėje, kurią galėsite išnaudoti naudingiems daiktams susidėti (tokiems kaip prieskoniams).

Kupolinis gartraukis: diskretiškai paslepiamas įmontuojant į spintelę arba tiesiai į mūrinį kaminą, kad namuose liktų daugiau vietos. Šie specialaus dizaino garų rinktuvai yra ne tik galingi, bet ir praktiški: ant magnetinio paviršiaus galima rašyti, o jų konstrukciją naudoti kaip knygų lentyną.

Tyliai veikiantį “Glass Draft” garų rinktuvą galima naudoti ir padidinus traukimą, kuomet “išvažiuoja” motorizuotas, beveik nepastebimas stiklinis ekranas – tai darykite kaskart pasklidus garams ar kvapams. Atraskite tobulą gartraukį su NEFF.

Neff siūlo įmontuojamas mikrobangų krosneles arba įmontuojamas orkaites su  papildoma mikrobangų funkcija. Inverterinė technologija naudoja reikiamą pastovios mikrobangų galios lygį ir jūsų maistą pašildo greitai, švelniai bei tolygiai, kad temperatūra, skonis ir tekstūra neprarastų kokybės.

„Circo Therm“ programa tolygiai paskirsto karštį,“ , o Home Connect“ funkcija leidžia valdyti orkaitę per programėlę. Tobulai tinka jūsų virtuvėje.

NEFF įmontuojamos mikrobangų krosnelės, įmontuojamos kompaktinės orkaitės su mikrobangų funkcijomis

Pagrindinis

NEFF Įmontuojami kavos aparatai

Neff

Neff siūlo įmontuojamus „Flex Design“ kavos aparatus. „Arome Double Shot“ funkcija atlieka du malimo ir plikymo procesus, todėl kava bus stipri ir ne tokia karti, viduje esantis išmanusis kaitinimo elementas – sistema „Senso Flow“ užtikrina tinkamą temperatūrą ir geriausią aromatą, One Touch Double Cup – vienu mygtuko palietimu paruoškite espresso ar gėrimus su pienu, nors ir du puodelius iškart. Rytais nebereikės laukti, kol bus paruošti du kavos puodeliai. Tobulai tinka jūsų virtuvėje.

Visada po ranka

susisiekite su mumis

Kontaktai

mus rasite

Kontaktai

DARBO LAIKAS

Kontaktai

PROJEKTŲ VADOVAS

RIMAS VAIČIULIS:
+370 646 123 47

Kontaktai

BALDŲ DIZAINERIS

Paieška

Paspauskite "Enter", kad atliktumėte paiešką

Header

© 2023 TECHNOARKA, Visos teisės saugomos.

Puslapį sukūrė Artix.lt