Header

+370 373 955 55

GAGGENAU - Kokybiški įmontuojami virtuvės prietaisai

Gaggenau orkaitės

Gaggenau

Gaggenau orkaitė, ar tai būtų įprasta orkaitė, kombinuotoji garo orkaitė ar kombinuotoji mikrobangų orkaitė, tai daugelio svajonė, pažadas svečiams, iššūkis šefui ir pareiškimas dizaineriui. Inspiruota profesionalios virtuvės, su daug rankų darbo iš geriausių medžiagų, geba pasiekti 300 ºC temperatūrą ir branduolinis temperatūros jutiklis, tikslus iki laipsnio. Mūsų orkaitės džiugina tiek vizualiai, tiek naudojant jas. Jos turi subtilumų, kuriuos vertina šefas ir kurie išryškėja pagamintų patiekalų kokybėje.

Visiškai automatiniai espresso aparatai, priklausantys 400 ir 200 serijoms, leidžia jums paruošti profesionalaus lygio kavą jūsų namuose. Galite kurti individualiai pritaikytus gėrimus, atsižvelgdami į savo svečių individualius skonius, akimirksniu ir su minimaliom pastangom, net nuotoliniu būdu valdydami aparatus ir leisdami jiems paruošti jums kavą dėka Home Connect. 400 serijos arba 200 serijos dizaino pasirinkimas puikiai įsilieja su jūsų orkaitės deriniais, suteikiant išbaigtą tobulumą.

Kavos aparatai

Gaggenau

Viryklės

Gaggenau

 Gaggenau viryklė ne tik atrodo kaip tikra profesionali viryklė, ji ir yra įkvėpta profesionalios virtuvės. Abi serijos siūlo modularią „Vario“ galimybę, leidžiančią jums sukurti savo asmeninę viryklę su skirtingomis virimo technikomis, įskaitant ir specializuotas programas.

Mūsų platus šaldymo prietaisų asortimentas puikiai papildo jūsų virtuvę. Šaldytuvai, šaldikliai, šaldytuvai-šaldikliai ir atitinkamos vyno klimato spintelės pasižymi išskirtiniu našumu dėl aušinimo technologijos kokybės ir tikslumo.

Šaldytuvai

Gaggenau

Indaplovės

Gaggenau

Tai indaplovės, kurios rūpinasi jūsų indais ir stiklinėmis taip pat, kaip ir jūs. 400 ir 200 serijos švelniai, tyliai, tačiau efektyviai plauna indus. Pasirinkite iš įvairių inovacijų, įskaitant Zeolite technologiją, skirtą gerinti džiovinimą, bei taupyti energiją, sklandžiai einančius bėgelius ir sulankstomus stelažus su silikoniniais antgaliais, kad stikliniai indai būtų saugūs.

Moderni virtuvė nėra tiesiog vieta, kur gaminate maistą, tai taip pat gyvenamoji, pramogų ir šeimos erdvė,  dėl to geri ventiliacijos prietaisai tampa vis svarbesni. Visi prietaisai  ramiai ir lengvai valo orą, kontroliuojami rankiniu būdu arba automatiškai, sumontuoti ant lubų, sienos, spintose, virš arba šalia viryklės.

gartraukiai

Gaggenau

Visada po ranka

susisiekite su mumis

Kontaktai

mus rasite

Kontaktai

DARBO LAIKAS

Kontaktai

PROJEKTŲ VADOVAS

RIMAS VAIČIULIS:
+370 646 123 47

Kontaktai

BALDŲ DIZAINERIS

Paieška

Paspauskite "Enter", kad atliktumėte paiešką

Header

© 2023 TECHNOARKA, Visos teisės saugomos.

Puslapį sukūrė Artix.lt